A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр"
Великописарівської селищної ради, Сумської області

Новини

Дата: 02.02.2023 11:04
Кількість переглядів: 24

Корекційно-розвиткові заняття

Пазли та їх користь для дитячого розвитку

Збирання пазлів – одне з улюблених занять для дітей та дорослих при проведенні вільного часу. Це весела розвиваюча гра, суть якої полягає у тому, щоб з декількох десятків, сотень та навіть тисяч маленьких фрагментів, на які розділена картинка, відтворити її первісний вигляд. За допомогою цієї гри дитина розвиває у собі декілька корисних функцій, значимість яких важко переоцінити для її всебічного гармонійного розвитку. Розглянемо лише деякі з них, щоб однозначно дати відповідь на запитання, яке виникає у багатьох батьків щодо користі пазлів та доцільності їх придбання для своїх малюків.

Пазли, зазвичай, складаються з великої кількості маленьких деталей, що сприяє розвитку дрібної моторики та координації рухів дитини, а це в свою чергу є чудовою підготовкою рук малюка до освоєння пензлика, олівця та ручки.

Розвиток моторики, в свою чергу, позитивно позначається на роботі головного мозку малюка, що сприяє розвитку логічного, просторового та стратегічного мислення, уяви, уваги, фантазії тощо.

Утримання у своїй голові зображення картинки протягом всієї роботи є чудовим процесом тренування дитячої пам’яті.

Пазли також сприяють розвитку в малюка посидючості, цілеспрямованості та наполегливості, яких, іноді, сильно не вистачає сучасним дітям. Адже, зазвичай, спочатку необхідно розпочинати з малого, і для того, щоб зібрати повну картинку може знадобитися не одна година.

Окрім цього, процес збирання пазлів дає можливість малюкові навчитися приймати самостійні рішення, не чекаючи підказки або допомоги дорослої особи. Пазли допомагають повірити дитині у свої власні сили і вміння та навчити малюка бути відповідальним за результат своєї праці, що дуже знадобиться у його подальшому житті.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень