A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр"
Великописарівської селищної ради, Сумської області

Сторінка психолога

Єщенко Ганна Сергіївна

Психолог КУ «Інклюзивно – ресурсний ценрт»

Дата народження: 03.08.1980 р.

Освіта вища. Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка.

Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія. Практична психологія.

Кваліфікація: вчитель біології, валеології та основ екології. Практичний психолог в закладах освіти.

Підвищення кваліфікаційного рівня (самоосвіта):

 

  • 26 вересня 2017 року була учасником обласної науково-практичної конференції "Сучасні підходи до попередження насильства та популяризації культури миру в загальноосвітніх навчальних закладах" на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
  • вересень 2016 року була учасником тренінгу щодо ідентифікації та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. В рамках реалізації проекту "Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні".
  • 22 листопада 2017 року успішно пройшла онлайн-курс "Вчимося жити разом" обсягом 30 академічних годин.
  • 24 листопада 2017 року була учасником обласного круглого столу "Упровадження медіаосвіти у педагогічну практику". Загальний обсяг годин - 6.
  • 12-13 жовтня 2018 року приймала участь у тренінгу "Сучасні методи організації інклюзивного навчання в закладах освіти" на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С.М акаренка в обсязі - 16 годин.
  • з 17 грудня по 19 грудня 2018 року пройшла навчання на курсах підвищення кваліфікації за темою "Технологія реалізації інклюзивної освіти" в обсязі 30 годин.
  • 24.01.2019 року семінар – тренінг практичних психологів та соціальних педагогів на тему: « Робота практичного психолога з емоційними станами педагогічного колективу» на базі Вільненського навчального виховного комплексу.
  • 01.03.2019 року участь у навчанні фахівців ІРЦ на тему: «Впровадження АІС – Україна. Інклюзія. В області» у місті Суми на базі Сумського обласного інститута післядипломної педагогічної освіти.
  • 14.05 – 17.05.2019 року -  курси підвищення кваліфікації психологів інклюзивно-ресурсних центрів за програмою «Користування психодіагностичними методиками WISCV, Leiter-3, Conners-3, PEP-3 та CASD». Загальний обсяг годин - 32.
  • з 14 травня по 20 червня 2019 року пройшла інтенсив для користувачів по роботі з комплектом діагностичних методик для ІРЦ (Leiter-3, WISC-IV, Conners-3, PEP-3, CASD). Загальний об'єм - 56 академічних годин.
  • 04.07.2019 року участь у єдиному Всеукраїнському дистанційному екзамену для фахівців ІРЦ.
  • 22.08.2019 року додатковий дистанційний екзамен для практичних психологів ІРЦ «Користування психодіагностичними методиками».
  • з 16 вересня по 25 жовтня 2019 року курси підвищення кваліфікації та перепідготовки (м. Суми). Кількість годин - 156.
  • 04-10 листопада 2019 року участь у Всеукраїнському науково-практи чному форумі "Соціально-психологічні аспекти розвитку особистісно-професійної компетентності педагога в умовах інноваційних змін" (м. Суми).
  • 26.11.2019 року – онлайн-курси Prometheus «Протидія та попередження боулінгу (цькуванню) в закладах освіти. Кількість годин - 80 годин.
  • 30.11.2019 року - семінар «PECS. Система альтернативної комунікації для не мовленнєвих дітей з особливими освітніми потребами» (м.Тростянець).
  • 31.01.2020 року участь у Міжнародному освітньому сем мінарі "АВА-терапія. Питання-відповіді". Загальна кількість - 15 годин.
  • 01.04.2020 року успішно пройшла онлайн-курс "Відчуй: жестова мова для всіх", наданий викладачем ( Дарья Герасимчук) через платформу онлайн-курсів ВУМ-ONLINE в обсязі 2:05 годин відеолекцій.
  • 02.04.2020 року пройшла онлайн-курс "Креативне мислення", наданий викладачами (Микола Скиба, Володимир Лісін) через платформу онлайн-курсів ВУМ-ONLINE в обсязі 1:38 годин відеолекцій.
  • 05.04.2020 року пройшла онлайн-курс "Перша психологічна допомога в екстрених і кризових ситуаціях", наданий викладачами (Олександр Димитревич, Людмила Комашко, Наталя Доценко, Світлана Витупоренко, Оксана Болотова) через платформу онлайн-курсів ВУМ-ONLINE в обсязі 4:22 годин відеолекцій.
  • 15.04.2020 року успішно закінчила курс "Захист прав людей з інвалідністю", наданий викладачами курсу (Андрій Демчук, Ірина Федорович, Юлія Сачук) через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus в обсязі 30 годин.

Отримала:

  1. Сертифікат "Сучасні підходи до попередження насильства та популяризації культури миру в загальноосвітніх навчальних закладах".
  2. Сертифікат "Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні".
  3. Сертифікат "Вчимося жити разом".
  4. Сертифікат "Упровадження медіаосвіти у педагогічну практику".
  5. Сертифікат "Сучасні методи організації інклюзивного навчання в закладах освіти".
  6. Сертифікат "Технологія реалізації інклюзивної освіти".
  7. Сертифікат "Користування психодіагностичними методиками WISC-IV, Leiter-3, Conners-3, PEP-3 та CASD".
  8. Сертифікат "Інтенсив для користувачів по роботі з комплектом діагностичних методик для ІРЦ (Leiter-3, WISC-IV, Conners-3, PEP-3, CASD).
  9. Свідоцтво про підвищення кваліфікації (Серія ПК 02139771  13923-19). Видане на підтвердження того, що Єщенко Г.С. навчалася на факультеті підвищення кваліфікації та перепідготовки за спеціальністю практичний психолог.
  10. Сертифікат "Соціально-психологічні аспекти розвитку особистісно-професійної компетентності педагога в умовах інноваційних змін".
  11. Сертифікат "Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти".
  12. Сертифікат "PECS. Система альтернативної комунікації для немовленнєвих дітей з особливими освітніми потребами".
  13. Сертифікат "АВА-терапія. Питання-відповіді".
  14. Сертифікат "Відчуй: жестова мова для всіх".
  15. Сертифікат "Креативне мислення".
  16. Сертифікат "Перша психологічна допомога в екстрених і кризових ситуаціях".
  17. Сертифікат "Захист прав людей з інвалідністю".

Друковані роботи:

   Стаття на тему "Особливості впливу класичної музики на дітей з особливими потребами" у Другій частині («Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами») збірнику матеріалів Всеукраїнського науково-практичного форуму «Соціально-психологічні аспекти розвитку особистісно-професійної компетентності педагога в умовах інноваційних змін». (04–10 листопада 2019 року, м. Суми).

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень