A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр"
Великописарівської селищної ради, Сумської області

Інформація для батьків

Дата: від до Скинути

ЩО ТАКЕ ЛОГОПЕДИЧНЕ ТЕЙПУВАННЯ І КОЛИ ВОНО НЕОБХІДНЕ

Тейпування у логопедії застосовується як симптоматичний метод терапії, а також спосіб реабілітації м'язових структур та зв'язок артикуляційного апарату. Логопедичне тейпування діє на нервові закінчення через рецептори у шкірі. Це дає потужний рефлекторний відгук, змушуючи включитися в роботу "ледачі" м'язи.

16:01 02.02.2024

Ігрова діяльність вдома: для чого вона потрібна і як її ефективно організувати

В умовах сьогодення, коли багато часу проводимо вдома, особливо актуальним стає питання організації ігрової діяльності для дітей. Діти середнього віку зазвичай вже можуть самостійно організувати своє дозвілля і зробити його різноманітним. У дітей дошкільного і молодшого шкільного віку ці навички в достатньому обсязі ще не сформовані. Крім того, є діти, у яких гра має дуже одноманітний як сам репертуар ігор, так і спосіб взаємодії з іграшками. Тому для таких дітей потрібна допомога дорослих.

09:14 26.10.2023

Скоромовки та чистомовки – це спеціальні ігрові вправи...

    Скоромовки та чистомовки – це спеціальні ігрові вправи, які допоможуть усунути неправильну та закріпити у дітей правильну вимову найбільш проблемних звуків, сприятимуть чистоті мовлення. Малюкам подобається таке заняття, бо вимовляння чистомовок і скоромовок сприймається як весела забава.

15:12 23.10.2023

Що таке запуск мовлення?

«Запуск мовлення» – це коли дитина почне повторювати прості слова та фрази за дорослими, адже саме через імітацію запускається і розвивається мовлення у людини. Поки дитина не буде повторювати за мамою, татом прості звуки, лепетні слова, на жаль, мовлення буде відсутнє, або не буде розвиватися. Дитина буде ніби стояти на місці у своєму мовному розвитку.

11:37 15.09.2023

Логоритміка в логопедії

Все, що оточує нас у живій природі, підпорядковується законам ритму: зміна пір року, дня і ночі, серцебиття, дихання і багато іншого.

10:07 04.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень