A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр"
Великописарівської селищної ради, Сумської області

Новини

Дата: 13.06.2022 13:29
Кількість переглядів: 14

Зосередьте увагу на позитивних моментах та досягненнях

Коли дорослі працюють з дитиною з ООП, то через сильну втомлюваність та накопичений стрес вони починають зосереджувати і свою увагу, і увагу дитини на тому, що виходить неправильно або зовсім не виходить, на невдачах та помилках.

Однак варто зробити маленьку паузу (можна використати підходящу техніку релаксації або саморегуляції) та згадати, що заохочення та похвала за те, що виходить добре є важливою і для дорослих, і для дітей.

Якщо Ви самі почуваєте себе добре і бадьоро, то ваш голос, міміка і жести допоможуть підтримувати енергійний настрій і у дитини, сприятиме виконанню ваших завдань.

Починайте урок з завдання, яке дитина напевне зможе успішно виконати. Власний успіх надихатиме на подальші. Почуття гордості за себе сприятиме спробам виконати і більш складні завдання.

Якщо дитина не демонструє очікувану поведінку, спробуйте знайти момент, за який також можна похвалити. Наприклад, якщо під час виконання завдань за столиком дитина встала і почала ходити по кімнаті, Ви можете взяти керівництво цим процесом і організувати фізкультхвилинку або виконати вправу на релаксацію. Коли дитина підійде до стільця і стола, похваліть її за те що, вона знайшла своє робоче місце і допоможіть знову сісти за стіл.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень